Skip links

Ako a prečo využiť kamerový systém?

Ako a prečo využit kamerový systém?

Obzvlášť vyhľadávanou súčasťou pre elektronické zabezpečenie proti krádeži sú kamerové systémy. Dokážu zaznamenať a uchovať dôkazy o prípadnej nezákonnej činnosti a tým zvyšujú pravdepodobnosť úspešnej identifikácie páchateľa .

Naviac je kamerový systém schopný odradiť potencionálneho votrelca a to nie len vo verejne prístupných objektoch, ale aj v exteriéri.Zlodeji nechcú byť za žiadnu cenu pristihnutí, a preto hľadajú práve také priestory, ktoré niesú zabezpečené.V nechránených objektoch im nehrozí žiadne riziko zachytenia (nasnímanie) a prípadné dolapenie.

Pri kamerových systémoch veľmi záleží na vhodnom výbere  doplnkov, vrátane ich spôsobilej (odbornej) inštalácie.

Výsledkom správnej funkcie kamerového systému sú zábery, ktoré dokážu identifikovať páchateľa a môžu poslúžiť ako dôkaz.Profesionálny kamerový systém je komponovaný z niekoľkých kamier, záznamového zariadenia a stále častejšie s možnosťou pripojenia online.

Práve bezpečnostné kamery sú najpodstatnejším elementom v celej zostave zabezpečovacieho systému.Najmä u kamier odporúčame venovať náležitú pozornosť parametrom kvality rozlíšenia .

Čím vyžšie rozlíšenie, tým kvalitnejší obraz a viac detajlov v obraze.

Leave a comment

  1. With havin so much content do you ever run into any issues of plagorism or copyright infringement? My website has a lot of exclusive content I’ve either authored myself or outsourced but it appears a lot of it is popping it up all over the internet without my agreement. Do you know any solutions to help reduce content from being stolen? I’d genuinely appreciate it.| а