Skip links

Projektovanie, montáž, údržba, revízia a servis.

Bezpečnostné kamerové systémy sú určené na monitorovanie pohybu a konania osôb v chránenom objekte alebo mieste. Vďaka rýchlo sa zdokonaľujúcim technológiám sú kamerové systémy schopné snímať, prenášať, zobrazovať a zaznamenávať obraz v rozlíšení FullHD až 4K čo umožňuje identifikovať sledované objekty na niekoľko desiatok až stoviek metrov.

Viac Legislatíva

V ponuke IP aj HD-TVI kamery. 

Pri výbere vhodných kamier Vám ochotne pomôžeme.

Kamerový systém Vám poskytne

Zabezpečenie

Spolu s alarmom poskytuje kamerový systém najbežnejší spôsob zabezpečenia nehnuteľnosti alebo objektu. Až v 80% prípadoch funguje ako prevencia voči páchateľom. Približne 60 až 70% krádeží či výtržností je objasnených práve vďaka kamerovému záznamu. Preto montujeme overené značky, na ktoré je spoľah.

Before
After

Nočné videnie

Záznam s farebným obrazom získate kľudne aj po zotmení. Spoľahnite sa na odborne nainštalovaný kamerový systém aj v extrémnych svetelných podmienkach. Klasické konvenčné kamery prepínajú po zotmemí obraz do čiernobieleho režimu,čo je fajn, že môžeme obraz z kamier pozerať aj v noci.Video je ale čiernobiele.

Online sledovanie

Online živé sledovanie Vášho kamerového systému máte k dispozícii 24 hodín denne 7 dní v týždni. Služba je bezplatná a je dostupná na IOS aj Android a taktiež na Windows aj Macos. Cez  mobilnú apku si jednoducho na diaľku pozriete živý obraz z kamier, alebo vytiahnete záznam.

Záznam

Základnou funkciou kamerového systému je nahrávanie videa z kamier na záznamové zariadenie, ktorému hovoríme DVR, alebo NVR. Obe verzie majú zabudované pamäťové médium-harddisk, na ktorý sa ukladá záznam z pripojených kamier.

Dĺžka záznamu sa odvíja od kapacity HDD. Preto je dôležité si na začiatku povedať ako dlho budete požadovať záznam. V praxi sa používajú 2 týždne až mesiac.

Nenašli ste na stránke čo ste hľadali? Dohodnite si osobne stretnutie, alebo sa zastavte osobne na našej pobočke.

Zastavte sa osobne

Moravská 682/3, Púchov, GM Centrum, 1 poschodie

  • Po – PI : 9:00-16:30
  • So – Ne: Zatvorené

užitočné odkazy

Fakturačné údaje

SECURE s.r.o., Obrancov mieru 1155/6, Púchov 020 01, IČO : 52 474 283, DIČ: 2121048853,IČ DPH : SK 212 104 8853

Všetky práva vyhradené © SECURE, s.r.o. 2019