Skip links

Kamerový systém? U nás si vyberiete.

Ponuku kamier sme rozdelili do troch kategórí, čo uľahčuje tvorbu cenových ponúk a umožuje lepšiu prehľadnosť. Séria LITE obsahuje FullHD IP kamery za najnižšie ceny na trhu, PRO séria ponúka 4K kamery pre náročnejších užívateľov a séria ULTRA ponúka riešenia najmä pre firmy, obce či iné náročnejšie aplikácie.

S výberom Vám samozrejme poradíme, systém naceníme aj s dodávkou a inštaláciou a vy tak dostanete funkčný a spoľahlivý kamerový systém doslova na kľúč.

Chcem naceniť s montážou

Spoľahnite sa na odborne nainštalovaný kamerový systém, vďaka ktorému vám už nič neunikne. Až 70% incidentov je objasnených práve vďaka kamerovému systému.

Kamerový systém vám poskytne

Zabezpečenie

Kamery ako overená ochrana objektu. Detekcia pohybu vás upozorní na prítomnosť neželanej návštevy.

Prevenciu

Kamerový systém v 80% prípadoch funguje ako odstrašenie páchateľa.

Online sledovanie

Bezplatné sledovanie cez mobilný telefón s možnosťami ako prezeranie záznamu či živým náhľadom.

Záznam

Záznam ako základná funkcia kamerového systému. Prehrávanie možné až mesiac dozadu.

Nočné videnie

Nočné videnie je pri kamerách samozrejmosťou. Nočný prísvit je možný až do vzdialenosti 80m.

Vysoké rozlíšenie

V ponuke máme FullHD alebo 4k kamery.

Časté otázky

Formou Q/A odpovedáme na vaše najčastejšie otázky. Nenašli ste odpoveď na vašu? Neváhajte nás kontaktovať telefonicky.

Montáž kamier a kamerových systémov ponúkame pre rodinné domy, malé podniky ako sú obchody alebo menšie obchodné budovy, veľké výrobné a skladové haly, či bytové domy a bytovky. Nechýbajú ani verejné inštitúcie ako školy, škôlky či mestá a obce.

Sme vlastníkmi certifikátov na montáž kamier značky HikVision, Avigilon a Tiandy. Taktiež sme držitelmi licencie na prevádzkovanie technickej služny od PZ SR.

V závislosti od objektu. Pri rodinných domoch je to zvyčajne 1 deň, maximálne dva. Vždy sa snažíme o časovú flexibilnosť a v prípade ak má zákazník požiadavku na víkendovú montáž lebo napríklad cez týžden nechce prevádzku zavrieť, vieme sa prispôsobiť a práce sa snažíme vždy dokončiť včas a v čo najrýchlejšiom čase.

V ponuke máme zaradené kamery s technológiou IP aj analóg. Vždy sa snažíme nájsť vhodné riešenie pre zákazníka, ktoré sa prospôsobí objektu a hlavne rozpočtu. Uprednostňujeme IP kamery, analóg ponúkame len v prípadoch ak je potrebné požiť stávajúcu kabeláž(koaxial)

Pre šikovnejších máme v ponuke sety kamerových systémov za zvýhodnené ceny so všetkým čo bude potreba. V prípade záujmu o takýto set nás kontaktujte, a my vám krabicu so všetkým potrebným príslušenstvom zašleme na adresu, s možnosťou našej tel. podpory a návodu na inštaláciu.

Najnovšie články