Skip links

Kamerový systém

Majte neustály prehľad o tom, čo sa deje vo vašom dome alebo vo vašej firme a podporte zabezpečovací systém aj bezpečnostnými kamerami.

Bez starostí môžete prostredníctvom kamier monitorovať vonkajšie aj vnútorné časti objektu.

Legislatíva

Buďte vždy o krok napred a zabezpečte objekt spoľahlivým kamerovým systémom. Majte neustále pod dohľadom, čo se deje vo vašom okolí s vedomím, že robíte pre bezpečnosť maximum.

Kamerový systém Vám poskytne

Zabezpečenie

Spolu s alarmom poskytuje kamerový systém najbežnejší spôsob zabezpečenia nehnuteľnosti alebo objektu. Až v 80% prípadoch funguje ako prevencia voči páchateľom. Približne 60 až 70% krádeží či výtržností je objasnených práve vďaka kamerovému záznamu.

Preto montujeme overené značky, na ktoré je spoľah.

Nočné videnie

Záznam s farebným obrazom získate kľudne aj po zotmení. Spoľahnite sa na odborne nainštalovaný kamerový systém aj v extrémnych svetelných podmienkach. Nočné videnie na bezpečnosných kamerách je samozrejmosťou, avšak najnovšie kamery dokážu vidieť farebne aj v tme!

Online sledovanie

Online živé sledovanie Vášho kamerového systému máte k dispozícii 24 hodín denne 7 dní v týždni. Služba je bezplatná a je dostupná na IOS aj Android a taktiež na Windows aj Macos. Cez  mobilnú apku si jednoducho na diaľku pozriete živý obraz z kamier, alebo vytiahnete záznam.

Záznam

Základnou funkciou kamerového systému je nahrávanie videa z kamier na záznamové zariadenie, teda DVR alebo NVR. Záznam z kamier sa ukladá na zabudovaný harddisk záznam. Dĺžka záznamu sa odvíja od kapacity. Preto je dôležité si na začiatku povedať ako dlho budete požadovať záznam.

Ako pracujeme? aký je postup?

Dodanie a montáž

Cenová ponuka okamžite

Orientačnú cenu Vám povieme aj po telefóne alebo pri obhliadke. Presnú kalkuláciu Vám pripravíme do pár hodín zdrama.

Montáž do 2-3 pracovných dní

Zariadenia samozrejme dodáme a s montážou začíname zvyčajne do 48 hodín od prijatia objednávky.

Odovzdanie a zaškolenie

Po ukončení montáže celý systém nakonfigurujeme a spustíme, Vás len zaškolíme a oboznámime s problematikou.

Záručná doba a servis

Pri vybraných produktoch poskytujeme predĺženú záruku až na 3 roky, ktorá zahrňa záručný aj pozáručný servis.

Cena za dodanie a montáž je závislá od rozsahu a požiadavkách zákazníka. Ku každému nášmu zákazníkovi pristupujeme individuálne a konečnú cenu vypočítavame na základe obhliadky a podrobnej technickej špecifikácie. Obhliadka objektu je bezplatná a vykonáva ju technik, ktorý Vám poradí ideálne riešenia pre Vaše potreby.

Kamerové sety pre zručných

V našom e-shope nájdete kamerové sety za zvýhodnené ceny, v ktorých nájdete všetko potrebné pre samoinštaláciu.

WiFi kamera set

 • 1xFullHD WiFi kamera
 • 1x64gb SD karta
 • Príslušenstvo
 • 2 roky záruka
169,90€

HiWatch HWK-T4142BH-MP set

 • 1x rekordér 
 • 4x Full HD kamera
 • 1TB HDD
 • Príslušenstvo
 • 2 roky záruka
390,90€

HiWatch HWK-T4142BH-MP set

 • 1x rekordér 
 • 2x Full HD kamera
 • Príslušenstvo
 • 2 roky záruka
149,90€
Prejsť do e-shopu

Ukážkové riešenia

Prinášame Vám zopár prípadových štúdí pre Vašu lepšiu predstavu.

Zadanie

Zákazník mal záujem zabezpečiť okolie svojho rodinného domu kamerovým systémom. Požiadavka bola na minimálne FullHD rozlíšenie, nočné videnie a sledovanie cez mobilnú aplikáciu na Android.

Naše riešenie

Naše riešenie po konzultácií s majitelom pozostávalo v zvolení 6x 2mpx IP kamery, ktoré disponujú FullHD rozlíšením a vysokou citlivosťou na svetlo. Vďaka pouličnému osvetleniu disponujú farebným nočným videním aj v noci. Pre 6 kamier sme použili 2TB HDD, vďaka ktorému je možné uchovať nepretržitý záznam až 15 dní dozadu.

Zadanie

Obyvatelia bytovky s troma vchodmi sa zhodli, že ako riešenie vykradnutých pivnic a poškodených aut na parkovisku, bude kamerový systém.

Naše riešenie

Kamerový systém pre bytové domy riešime pomerne často. Vačšinou volíme 5mpx IP kamery s vysokým rozlíšením a kapacitu nahrávania obmedzenú s dôrazom na legislatívu. Doležitým bolo použitie antivandal kamier, ktoré sú odolné voči rozbitiu a manipuláci. Kamery sme umiestnili von s pohľadom na parkovisko, do spoločných priestorov, s pohľadom na výťah, vchodové dvere a pivničné priestory. Inštalácia 15ks kamier netrvala viac ako 10 hodín.

Montáž kamier nás baví

Kontaktujte nás ešte dnes!

0907 831 541

info@securesro.sk

 

Radi odpovieme na Vaše otázky.

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Stručne popíšte Vaše požiadavky, a my sa Vám ozveme.

Najnovšie články

Informácie, ktoré sa vám môžu zísť.