Skip links

Projektovanie, montáž, údržba, revízia a servis.

Bezpečnostné kamerové systémy sú určené na monitorovanie pohybu a konania osôb v chránenom objekte alebo mieste. Vďaka rýchlo sa zdokonaľujúcim technológiám sú kamerové systémy schopné snímať, prenášať, zobrazovať a zaznamenávať obraz v rozlíšení FullHD až 4K čo umožňuje identifikovať sledované objekty na niekoľko desiatok až stoviek metrov.

Viac Legislatíva

V ponuke IP aj HD-TVI kamery. 

Pri výbere vhodných kamier Vám ochotne pomôžeme.

Kamerový systém Vám poskytne

Zabezpečenie

Spolu s alarmom poskytuje kamerový systém najbežnejší spôsob zabezpečenia nehnuteľnosti alebo objektu. Až v 80% prípadoch funguje ako prevencia voči páchateľom. Približne 60 až 70% krádeží či výtržností je objasnených práve vďaka kamerovému záznamu. Preto montujeme overené značky, na ktoré je spoľah.

Before
After

Nočné videnie

Záznam s farebným obrazom získate kľudne aj po zotmení. Spoľahnite sa na odborne nainštalovaný kamerový systém aj v extrémnych svetelných podmienkach. Klasické konvenčné kamery prepínajú po zotmemí obraz do čiernobieleho režimu,čo je fajn, že môžeme obraz z kamier pozerať aj v noci.Video je ale čiernobiele.

Online sledovanie

Online živé sledovanie Vášho kamerového systému máte k dispozícii 24 hodín denne 7 dní v týždni. Služba je bezplatná a je dostupná na IOS aj Android a taktiež na Windows aj Macos. Cez  mobilnú apku si jednoducho na diaľku pozriete živý obraz z kamier, alebo vytiahnete záznam.

Záznam

Základnou funkciou kamerového systému je nahrávanie videa z kamier na záznamové zariadenie, ktorému hovoríme DVR, alebo NVR. Obe verzie majú zabudované pamäťové médium-harddisk, na ktorý sa ukladá záznam z pripojených kamier.

Dĺžka záznamu sa odvíja od kapacity HDD. Preto je dôležité si na začiatku povedať ako dlho budete požadovať záznam. V praxi sa používajú 2 týždne až mesiac.

3 kroky k bezpečnosti

Kontaktujte Nás

Kontaktujte Nás telefonicky alebo prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie, prípadne nás navštívte osobne na našej predajni.

Definujte požiadavky

Stručne popíšte Vašu predstavu o forme zabezpečenia, Vašu nehnutelnosť prípadne rozpočet. Pokúsime sa nájsť vhodné riešenie a samozrejme Vám ochotne a odborne poradíme.

Realizácia

Kamerový či zabezpečovací systém Vám nie len navrhneme a naceníme ale vykonáme aj odbornú, licencovanú a certifikovanú montáž, ktorá garantuje 100% funkčnosť a hľavne spoľah.

Kontaktujte Nás

Sme tu aby sme reagovali na Vaše požiadavky.

Nenašli ste na stránke čo ste hľadali? Dohodnite si osobne stretnutie, alebo sa zastavte osobne na našej pobočke.

Zastavte sa osobne

Moravská 682/3, Púchov, GM Centrum, 1 poschodie

  • Po – PI : 9:00-16:30
  • So – Ne: Zatvorené

užitočné odkazy

Fakturačné údaje

SECURE s.r.o., Obrancov mieru 1155/6, Púchov 020 01, IČO : 52 474 283, DIČ: 2121048853,IČ DPH : SK 212 104 8853

Všetky práva vyhradené © SECURE, s.r.o. 2019