Skip links

Orientačné ceny

Nižšie uvádzame orientačné ceny riešení. Ceny vychádzajú z najpredávanejších konfigurácí overených zákazníkmi. Presná cena je predmetom cenovej ponuky, ktorú Vám na základe obhliadky alebo tel. dohovoru vypracujeme do pár hodín zdarma.

(kliknite pre výber služby)

Rodinný dom

Jednopodlažný rodinný dom, bungalov. Najčastejšie 4 kamery FullHD s nočným videním sledujúce celé okolie domu vrátane brány a vchodových dverí. Nahrávanie po dobu 3 týždňov.

V cene montáž a aktivácia systému. 

 

od 750€ s DPH

Rodinný dom

Dvojpodlažný rodinný dom, bungalov. Najčastejšie 6-8 ks kamier s vyšším rozlíšením s nočným videním sledujúce celé okolie domu vrátane brány a vchodových dverí. Nahrávanie po dobu 1 mesiaca.

V cene montáž a aktivácia systému. 

 

od 1250€ s DPH

Chata

Víkendová chata alebo chalupa. Najčastejší dopyt po jednej kamere s nahrávaním. Riešime to jednou FullHD kamerou v antivandal prevedení s nahrávaním na SD kartu.

V cene montáž a aktivácia systému. 

 

od 190€ s DPH

Firma

Pre firmy ponúkame rozšírené možnosťi kamerového systému. Spravidla je predmetom cenovej ponuky dôkladná obhliadka objektu a prejednanie požiadaviek so zákazníkom.

Individuálne

 

Informujte sa telefonicky

Rodinný dom

Jednopodlažný rodinný dom, bungalov. Najčastejšie 5 pohybových senzorov, detektor dymu, siréna vonkajšia a klávesnica pri dverách. V tejto konfiguráci je zabezpečená každá miesnosť v dome. Prípadné vlámanie sa do nehnutelnosti je okamžite signalizované hlasnou sirénou a okamžitým hlásením na Váš mobilný telefón. Požiarny detektor detekuje nebezpečenstvo požiaru aj ked napríklad spíte.

V cene montáž a aktivácia systému a 7 ročná záruka.

 

od 890€ s DPH

Upozornenie, ceny sú len orientačné a môžu sa líšiť v závislosti od objektu. Ceny sú s DPH a zahŕňajú montážne práce.