Skip links

Alarm

Myslieť na ochranu majetku skôr, než je neskoro, sa vždy oplatí. Aj keď predchádzate riziku vlámania mechanickým zabezpečením objektu, nie ste úplne zabezpečení.

Zabezpečovací systém vo forme alarmu chrání nehnuteľnosť nonstop aj v dobe, kedy je opustená.

Bezdrôtové, či drôtové alarmy predstavujú moderný systém elektronického zabezpečenia s možnosťou rozšírenia o smarthome funkcie alebo propojenia na pult centrálnej ochrany.

Prečo alarm od nás?

Nespoliehajte sa na nekvalitné, lacné alarmy a nechajte si odborne namontovať prepracovaný zabezpečovací systém s certifikáciou. V porovnaní s hodnotou, ktorú alarm chráni je investícia doňho zanedbateľná čiastka.

Bez starostí

Alarm Vám navrhneme, nakáblujeme, namontujeme a nakonfigurujeme presne podľa vašich požiadaviek. Takéto zabezpečenie je následne úplne bezúdržbové a jeho obsluhu zvládne doslova každý. Alarm do bytu alebo do domu musí byť jednoducho a intuitívne ovládateľný tak, aby  manipuláciu s ním zvládol každý člen rodiny.

Dizajn

Dizajn alarmu si zamilujete. Nepôsobí rušivo, ale naopak, ako pekný doplnok interiéru. Elektronické zabezpečovacie zariadenie nesmie v dome prekážať, preto preferujeme bezdrôtové alarmy, ktoré sú jednoduché na inštaláciu šetrne sa zakomponujú do každého interiéru. Okrem zabezpečenia dokáže tento systém od spoločnosti JABLOTRON vaše bývanie i značne spríjemniť. Vie totiž na diaľku ovládať spotrebiče, dokáže spustiť automatické úkony alebo ich naviazať na konkrétne ročné obdobia.

Na mieru

Každý alarm navrhujeme individuálne pre každý objekt zvlášť. K dispozícii je veľké množstvo prvkov, od detektorov pohybu po detektory úniku vody, či plynu. V ponuke je bezdrôtová alebo zbernicová (káblová) verzia systému.

Jednoduché ovládanie

Zabezpečovací systém sa dodáva s intuitívnou klávesnicou a bezplatnou mobilnou aplikáciou, pomocou ktorej je možné zapnúť alebo vypnúť ochranu na diaľku, prípadne ovládať kúrenie alebo zavlažovanie.

Spoznajte JABLOTRON

Spoľah

Na alarm je spoľah, vy sa môžete venovať iným veciam.

Detektory dymu

Spoľahlivá včasná signalizácia prítomnosti požiaru zachráni tisícky eur.

Jednoduché ovládanie

Ovládanie alarmu je jednoduché, pomocou tlacidla vypnuť alebo zapnuť ochranu, pripadne cez mobilnú aplikáciu.

Dizajn

Dizajn alarmu od Jablotronu si zamilujete.

Na mieru

Zabezpečovací systém sa prispôsobí každému objektu.

Ako pracujeme? aký je postup?

Dodanie a montáž

Cenová ponuka okamžite

Orientačnú cenu Vám povieme aj po telefóne alebo pri obhliadke. Presnú kalkuláciu Vám pripravíme do pár hodín zdrama.

Montáž do 2-3 pracovných dní

Zariadenia samozrejme dodáme a s montážou začíname zvyčajne do 48 hodín od prijatia objednávky.

Odovzdanie a zaškolenie

Po ukončení montáže celý systém nakonfigurujeme a spustíme, Vás len zaškolíme a oboznámime s problematikou.

Záručná doba a servis

Pri vybraných produktoch poskytujeme predĺženú záruku až na 3 roky, ktorá zahrňa záručný aj pozáručný servis.

Cena za dodanie a montáž je závislá od rozsahu a požiadavkách zákazníka. Ku každému nášmu zákazníkovi pristupujeme individuálne a konečnú cenu vypočítavame na základe obhliadky a podrobnej technickej špecifikácie. Obhliadka objektu je bezplatná a vykonáva ju technik, ktorý Vám poradí ideálne riešenia pre Vaše potreby.

Ukážkové riešenia

Prinášame Vám zopár prípadových štúdí pre Vašu lepšiu predstavu.

Zadanie

DOMÁCNOSŤ

Zákazník mal záujem zabezpečiť svoj rodinný dom alarmom. Predstava nebola žiadna, vraj to nechá na nás.

Naše riešenie

Celý dom sme si spoločne prešli miestnosť po miestnosti vďaka čomu sme získali predstavu o zabezpečení. Ochrana spočívala v umiestnení pohybového senzoru do každej izby, chodby a jeden spoločný do kuchyne spojenej s obývačkou. V technickej miestnosti sme umiestnili ústredňu, vykonali kompletnú kabeláž a montáž detektorov. Do kuchyne a kotolne sme pridali detektor dymu a do kúpelne záplavový detektor. Zákazník ovláda svoj dom cez klávesnicu, ktorá sa nachádza pri vchodových dverách a cez mobilnú aplíkaciu.

Zadanie

FIRMA

Majiteľ skladovej haly o rozlohe cca 600m2 potreboval zabezpečiť tovar vo vysokej hodnote. Zabezpečenie nechal na nás.

Naše riešenie

V hale sme umiestnili 12 detektorov pohybu, čím sa zaručilo pokrytie celej plochy. Na strop sme umiestnili 4 požiarne detektory. V rámci signalizácie poplachu boli umiestnené sirény vnútri aj vonku. Detektory disponujú tzv. tamperom, teda pri odstránení zo steny alebo preseknutím káblu, hlásia okamžitý poplach. 

Vďaka tomuto alarmu dokázal majiteľ včas zasiahnuť až pri 3 pokusoch o vlámanie.

Kontaktujte nás ešte dnes!

0907 831 541

info@securesro.sk

 

Radi odpovieme na Vaše otázky.

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Stručne popíšte Vaše požiadavky a my sa Vám ozveme.

Najnovšie články

Informácie, ktoré sa vám môžu zísť.