Skip links

Alarm

S intuitívnym a jednoduchým ovládaním zapnete alebo vypnete ochranu pohodľne pomocou klávesnice alebo mobilnej aplikácie. Zelená = odomknuté, červená = zabezpečené. 

Viac informácí

Bez starostí

Alarm Vám navrhneme, nakáblujeme, namontujeme a nakonfigurujeme presne podľa vašich požiadaviek. Takéto zabezpečenie je následne úplne bezúdržbové a jeho obsluhu zvládne doslova každý. Alarm do bytu alebo do domu musí byť jednoducho a intuitívne ovládateľný tak, aby  manipuláciu s ním zvládol každý člen rodiny.

Na mieru

Každý alarm navrhujeme individuálne pre každý objekt zvlášť. K dispozíci je veľké množstvo periférií, od detektrorov pohybu po detektory úniku vody či plynu. V ponuke je bezdrátová alebo zbernicová(káblová) verzia systému.

Dizajn

Dizajn alarmu si zamilujete. Nepôsobí rušivo, ale naopak, ako pekný doplnok interiéru.

Elektronické zabezpečovacie zariadenie nesmie v dome prekážať, preto preferujeme bezdrôtové alarmy, ktoré sú jednoduché na inštaláciu šetrne sa zakomponujú do každého interiéru.

Okrem zabezpečenia dokáže tento systém od spoločnosti JABLOTRON vaše bývanie i značne spríjemniť. Vie totiž na diaľku ovládať spotrebiče, dokáže spustiť automatické úkony alebo ich naviazať na konkrétne ročné obdobia.

Jednoduché ovládanie

Zabezpečovací systém sa dodáva s intuitívnou klávesnicou a bezplatnou mobilnou aplikáciou, pomocou ktorej je možné zapnúť alebo vypnúť ochranu na diaľku, prípadne ovládať kúrenie alebo zavlažovanie.

Spoľahlivosť

Na alarm musí byť spoľah, a preto montujeme zákazníkmi preverený systém Jablotron. Aby bol alarm stopercentne funkčný počas celej doby jeho prevádzky, dbá výrobca veľký dôraz na kvalitné spracovanie všetkých komponentov, o čom svedčí aj záruka 7 rokov.

Servisná prehliadka.

Aby bola zaručená maximálna funkčnosť a spoľahlivosť, je potrebné vykonávať servisné prehliadky, pri ktorých vykonáme diagnostiku celého systému, výmenu batérí a vyistenie senzorov od prachu.

Objednajte si servisnú prehliadku na tel.č. 0905 676 206